Czas na Olsztyn! - rusza olsztyński etap Nowej Ewangelizacji

2013-09-15 10:03:21(ost. akt: 2013-09-15 08:32:30)
Już dziś - 15 września - ewangelizatorzy zaczną olsztyński etap wielkiej akcji Nowej Ewangelizacji. Zaryzykuj i przyjdź!

Już dziś - 15 września - ewangelizatorzy zaczną olsztyński etap wielkiej akcji Nowej Ewangelizacji. Zaryzykuj i przyjdź!

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Od ponad roku w archidiecezji warmińskiej trwa dzieło Nowej Ewangelizacji. Ludzie świeccy i księża wspólnie odwiedzają każdą parafię, głosząc rekolekcje ewangelizacyjne, przygotowujące ludzi na peregrynację obrazu Matki Bożej Miłosierdzia i świadome wejście w chrześcijaństwo.
Zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne, które towarzyszą peregrynacji obrazu Matki Bożej Miłosierdzia. Rekolekcje są częścią Ewangelizacji Archidiecezji Warmińskiej. Polecamy każdemu, kto stawia pytania o sens życia, swoje miejsce w świecie, pytania o Boga i znaczenie wiary; każdemu nastawionemu sceptycznie, obojętnie, zabieganemu – by przyszedł i zobaczył. Polecamy tym, którzy potrzebują umocnienia. Rekolekcje prowadzą grupy osób świeckich i księża. W najbliższym czasie w Olsztynie:


Kościół św. Anny – 15-17 września
Kościół św. Józefa – 16-18 września
Kościół św. Jana Bosko (parafia św. Wawrzyńca) – 17-19 września
Kościół M. B. Fatimskiej – 18-20 wrześniaREKOLEKCJE W OLSZTYNIE:


„Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a ja Was pokrzepię”

(Mt 1,28)