5 tajemnic szczęśliwego... obcowania z kobietą!

2013-12-16 11:02:51(ost. akt: 2013-12-16 12:40:42)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Chcesz poznać pięć tajemnic szczęśliwego obcowania z kobietą? Nic prostszego! Zapraszamy na akademickie rekolekcje adwentowe w parafii św. Franciszka w Kortowie.
Rekolekcje adwentowe prowadzi znany duszpasterz akademicki z Wrocławia, ks. Mirosław "Malina" Maliński.


W duszpasterstwie akademickim takiego człowieka nie można znaleźć. Co najwyżej Malinę, bo tak nazywają go studenci. Duszpasterz – inicjator „ryb w sieci”. Ekspresyjny kontemplatyk, który nieustannie zagrzewa akademików do działania w „Maciejówce”.


Pochodzi z Wielkopolski, gdzie spędził dzieciństwo. Dojrzewał podczas strajków we Wrocławiu, studiując wówczas na Akademii Rolniczej. Ducha najbardziej rozwinął podczas kilku lat spędzonych we wspólnocie Taize we Francji. Wszystko to poskutkowało przyjęciem święceń kapłańskich. Dziś jest duszpasterzem akademickim archidiecezji wrocławskiej i rektorem kościoła św. Macieja. Znany zwłaszcza z prowadzenia genialnych kursów przedmałżeńskich. W swoim życiu napisał również kilka ciekawych książek m.in. „Oswojone”, „Widokówki”.

/źródło: za portalem 2ryby.plKs. Mirosław "Malina" Maliński:

Rekolekcje poświęcone są odkrywaniu tajemnic szczęśliwego obcowania z kobietą. Są skierowane zarówno do kobiet, które chcą poznać głębię swojej kobiecości, a także do mężczyzn, którzy chcą spróbować zrozumieć kobiety. Wszystko w trójkącie z Bogiem.Poniedziałek, 16 grudnia, 20:30 - Tajemnica I NOC POŚLUBNA
Wtorek, 17 grudnia, 20:30 - Tajemnica II RÓŻNE OCZEKIWANIA i Tajemnica III NIĆ POROZUMIENIA
Środa, 18 grudnia, 20:30 - Tajemnica IV OJCIEC, MATKA TO TEŻ GRATKA i Tajemnica V WIERNOŚĆRekolekcyjny rozkład jazdy:

Serdecznie zapraszamy - nie tylko studentów!
Poniedziałek - Wtorek - Środa, godz. 20:30, kościół akademicki św. Franciszka, Olsztyn - Kortowo