Wieczory dla zakochanych - Olsztyn

2014-01-29 09:16:54(ost. akt: 2014-01-29 09:25:35)
Wieczory dla zakochanych są dobrą okazją do głębszego poznania siebie i rozwijania dialogu.

Wieczory dla zakochanych są dobrą okazją do głębszego poznania siebie i rozwijania dialogu.

Autor zdjęcia: spotkaniamalzenskie.olsztyn.pl

Zapraszamy na Wieczory dla zakochanych, które 4 lutego ruszą w parafii św. Józefa w Olsztynie. Spotkania są przewidziane nie tylko dla narzeczonych
Wieczory dla zakochanych to dziewięciotygodniowy cykl spotkań warsztatowych dla narzeczonych i par chodzących ze sobą. Spełniają one wymagania Kościoła w zakresie katechez przedmałżeńskich i kończą się wydaniem zaświadczenia. Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają ok. 3 godzin. Prowadzą je małżeństwa oraz kapłani.

Obecnie prowadzone są przez Ośrodek Spotkań Małżeńskich przy parafii Św. Józefa w Olsztynie, ul. Jagiellońska 41 (ale nie są ograniczone tylko do osób z tej parafii).

Rozpoczęcie kursu 4 lutego 2014 r. (godzina 19.00). Zakończenie - pod koniec kwietnia 2014 r.

Zgłoszenia przyjmują oraz udzielają informacji Mirka i Wojtek Wiśniewscy, tel. (89)6464790, e-mail: kopernik11@poczta.fm.Zapraszamy pary zdecydowane na zawarcie małżeństwa, ale i te rozważające i wahające się oraz te, które o ślubie wcale jeszcze nie myślą. Jest to świetny sposób na bliższe poznawanie się, poruszenie tematów ważnych w każdym związku i rozwijanie dialogu.