Walcząca i urzekająca jak Judyta - II edycja

2015-03-19 12:00:00(ost. akt: 2015-03-19 15:19:47)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Zapraszamy28 marca na II edycję warsztatów biblijnych dla kobiet na temat: „Walcząca i urzekająca jak Judyta. Spotkanie z własną kobiecością”.
Wielki Post to czas pracy nad sobą. Poniżej prezentujemy propozycję dla pań, które chciałby na nowo zobaczyć w sobie piękno i siłę i czerpać inspirację z Pisma Świętego. Zapraszamy panie, by w biblijnej Judycie, która jest wzorem kobiety na dzisiejsze czasy, zobaczyć siebie! Judyta jest przykładem harmonijnego połączenia wojowniczki i uwodzicielki, mądrości i wdzięku. Urzeka swą głębią ducha i mądrością w relacji z mężczyznami. Uczy jak toczyć walkę duchową. Uczestniczki mają szansę nauczyć się, skąd płynie siła kobiety.
Zapraszamy kobiety w każdym wieku, które chcą odkryć kobiece piękno i siłę do życia pełnią swej kobiecości; chcą wzrastać duchowo; chcą nauczyć się walki duchowej o swoją i innych wolność. Warsztaty prowadzi Irena Neumueler.

Warto skorzystać!


O prowadzącej – Irena Neumueler to teolog, pedagog, coach, doradca życia chrześcijańskiego. Absolwentka Wydziału Teologicznego na UKSW w Warszawie. Współzałożycielka Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, w której przez 10 lat pełniła funkcję koordynatorki kursów ewangelizacyjnych, zorganizowanych ewangelizacji ulicznych i formacji ewangelizatorów. Przez 3 lata prowadziła Ośrodek w Gdańsku (w Orlinkach). W czerwcu 2005 r. powołała do życia Status Feminae. Jest autorką programu formacyjnego dla kobiet i prowadzącą spotkania. Prowadzi konferencje, warsztaty, rekolekcje i wykłady z zakresu teologii.Źródło: Gazeta Olsztyńska