Spotkanie: Jak rozmawiać z dzieckiem o Bogu?

2017-05-09 12:26:23(ost. akt: 2017-05-09 12:38:58)

Autor zdjęcia: www.wiara.wm.pl

W jaki sposób dzielić się z dzieckiem wiarą w Boga? Jak przekazać dziecku, że jest przez Niego kochana i wartościowe w Jego oczach? Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" zaprasza rodziców na spotkanie "Jak rozmawiać z dzieckiem o Bogu?"
Spotkanie odbędzie się 20 maja (sobota) w dwóch miejscach – w Olsztynie w Centrum św. Jakuba (początek o godz. 10) oraz w Ostródzie przy Zespole Szkół im. św. Dominika Savio (początek o godz. 14).

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co jest tym największym DOBREM, jakie pragniesz dać swojemu dziecku?
W co chcesz je wyposażyć, aby WYROSŁO NA DOBREGO CZŁOWIEKA i radziło sobie w życiu, potrafiło przejść przez trudne chwile ZACHOWUJĄC W SERCU UFNOŚĆ I RADOŚĆ?
Czy myślałeś, co jest podstawą jego POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI?
Podczas spotkania będziemy mówić o tym, jak prowadzić dzieci do Pana Boga. Jak pomóc im odkryć, że są przez Niego kochane i wartościowe w Jego oczach. Będziemy szukać konkretnych, prostych sposobów, jakie rodzice mogą realizować w codziennym życiu.

Spotkania poprowadzi Aleksandra Karasowska, psycholog, licencjonowany trener PTP, która przez wiele lat prowadziła terapię dzieci, a także szkolenia i konsultacje dla rodziców. Jest autorką wielu publikacji z zakresu profilaktyki, wychowania oraz pomocy dziecku i rodzinie, prowadzi szkolenia dla nauczycieli i wychowawców, a także innych grup zawodowych oraz wykłady dla rodziców chrześcijańskich w parafiach.

Wstęp na spotkania jest bezpłatny, a w Olsztynie zapewniamy opiekę dla dzieci od 5 lat po wcześniejszym zgłoszeniu na: iwonadziak@civitaschristiana.pl .